ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat/chrom UT011TBC
ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat/chrom UT011TBC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.9110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990090 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KAI nástěnná sprchová baterie, černá mat KA11/15
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat/zlato mat UT011TBG
expedice do 7 dnů6 683 Kč
Při platbě předem pouze 6 276 Kč
LUKA nástěnná sprchová baterie, chrom LK11
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná sprchová baterie, páčka krystal, chrom KI11KC
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč

