ULTRASAN umyvadlová baterie do podlahy, černá mat UT016VB
ULTRASAN umyvadlová baterie do podlahy, černá mat UT016VB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT016VB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1125 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 1033 mm |
| Hmotnost / ks | 8.0200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913991219 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN umyvadlová baterie do podlahy, chrom UT016V
na objednávku23 919 Kč
Při platbě předem pouze 22 461 Kč
36 441 Kč
Při platbě předem pouze 34 219 Kč
30 143 Kč
Při platbě předem pouze 28 305 Kč
24 295 Kč
Při platbě předem pouze 22 600 Kč

