LATUS umyvadlová baterie do podlahy, chrom 1102-75
LATUS umyvadlová baterie do podlahy, chrom 1102-75
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-75 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1040 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 1110 mm |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987458 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
31 149 Kč
Při platbě předem pouze 28 976 Kč
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, zlato mat UT016G
na objednávku36 318 Kč
Při platbě předem pouze 34 103 Kč
36 441 Kč
Při platbě předem pouze 34 219 Kč
37 100 Kč
Při platbě předem pouze 34 512 Kč

