ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat/zlato mat UT016BG
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat/zlato mat UT016BG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT016BG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1125 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 1033 mm |
| Hmotnost / ks | 8.0200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988998 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
31 149 Kč
Při platbě předem pouze 28 976 Kč
ULTRATAP umyvadlová baterie do podlahy, chrom UT016T
na objednávku23 854 Kč
Při platbě předem pouze 22 399 Kč
LATUS umyvadlová baterie do podlahy, chrom 1102-75
na objednávku18 911 Kč
Při platbě předem pouze 17 592 Kč
30 709 Kč
Při platbě předem pouze 28 837 Kč

