ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004V
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004V
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 210 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 132 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990410 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 833 Kč
Při platbě předem pouze 11 111 Kč
SUGA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, gun metal TJ002GM
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
8 118 Kč
Při platbě předem pouze 7 623 Kč
DIMY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom DM002
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč

