ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, nikl 3278
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, nikl 3278
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3278 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861567 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nikl |
Doporučujeme přikoupit
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
na objednávku1 617 Kč
Při platbě předem pouze 1 504 Kč
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom PY02
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/chrom UT004BC
expedice do 7 dnů6 240 Kč
Při platbě předem pouze 5 860 Kč
TURSI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI002
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
TURSI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat TI002B
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč

