ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004VBG
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004VBG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 210 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 132 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993589 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová baterie s výpustí, páčka krystal, bronz KI02KB
expedice do 7 dnů5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová baterie s výpustí, páčka krystal, chrom KI02KC
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč

