KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom KI02C
KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom KI02C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 166 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838736 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
DREAMART stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom DA002
expedice do 7 dnů3 655 Kč
Při platbě předem pouze 3 400 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
11 595 Kč
Při platbě předem pouze 10 888 Kč
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/chrom UT004TBC
expedice do 7 dnů6 617 Kč
Při platbě předem pouze 6 214 Kč
ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT019BC
na objednávku9 643 Kč
Při platbě předem pouze 9 055 Kč

