ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT002VG
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT002VG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT002VG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 166 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991332 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 764 Kč
Při platbě předem pouze 4 432 Kč
8 274 Kč
Při platbě předem pouze 7 769 Kč
KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová baterie s výpustí, páčka krystal, bronz KI02KB
expedice do 7 dnů5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč

