ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT019BC
ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT019BC
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019BC |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988653 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 1101-02
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004V
expedice do 7 dnů5 027 Kč
Při platbě předem pouze 4 720 Kč
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004BG
expedice do 7 dnů6 995 Kč
Při platbě předem pouze 6 568 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, bílá mat XA02/14
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

