ULTRASAN stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat UT003VB
ULTRASAN stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat UT003VB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.0140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991165 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, zlato KI03Z
na objednávku4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
SOLARIS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá/měď mat WD003PG
expedice do 7 dnů3 255 Kč
Při platbě předem pouze 3 057 Kč
ICONIC stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat UBC-AF003GB
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč

