SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato PY03/17
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato PY03/17
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Výška | 142 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886027 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
| Tvar baterie | Hranatý |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato SL017
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOLARIS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá/měď mat WD003PG
expedice do 7 dnů3 255 Kč
Při platbě předem pouze 3 057 Kč
4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
PAX stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom XA03
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
VERSI stojánková bidetová baterie, černá mat RV003/15
expedice do 7 dnů7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč

