ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy , černá mat/zlato mat UT044VBG
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy , černá mat/zlato mat UT044VBG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044VBG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993848 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat XA42/15
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
10 324 Kč
Při platbě předem pouze 9 694 Kč
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UT042T
expedice do 7 dnů3 518 Kč
Při platbě předem pouze 3 303 Kč
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč

