VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom VO042
VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom VO042
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.5290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866661 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
DREAMART hlavová sprcha, průměr 208mm, nerez lesk SOF2000
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
Držák sprchy kulatý otočný, s vyústěním, chrom SUP4B
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 350mm, chrom BR351
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
Nástěnná výtoková hubice, 210mm, chrom CR210CRO
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat UT041TB
expedice do 7 dnů3 272 Kč
Při platbě předem pouze 3 072 Kč
CUBEMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UBC-CM042GB
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato PY42/17
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
3 517 Kč
Při platbě předem pouze 3 272 Kč

