ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, černá mat UT043VB
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, černá mat UT043VB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043VB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991301 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 313 Kč
Při platbě předem pouze 4 050 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom PY43
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
3 517 Kč
Při platbě předem pouze 3 272 Kč

