ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat UT041TB
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat UT041TB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9520 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989520 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Mohlo by Vás zajímat

