ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/chrom UT043VBC
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/chrom UT043VBC
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043VBC |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993541 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
3 690 Kč

