KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, bronz KI42KB
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, bronz KI42KB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI42KB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864551 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, bronz 981M6
expedice do 7 dnů1 496 Kč
Při platbě předem pouze 1 392 Kč
ANTEA ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz DOC26
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, bronz FLE10BR
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč

