ULTRASAN nástěnná vanová baterie, zlato mat UT010VG
ULTRASAN nástěnná vanová baterie, zlato mat UT010VG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 260 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913991684 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
CUBEMIX nástěnná vanová baterie, černá mat UBC-CM010B
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat PY10/14
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
PAX nástěnná vanová baterie, bílá mat XA10/14
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
FORATA nástěnná vanová baterie, černá mat FT010/15
expedice do 7 dnů6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč

