VERSI nástěnná vanová baterie, bronz RV010/18
VERSI nástěnná vanová baterie, bronz RV010/18
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 213 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hloubka | 136 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987731 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, bronz FLE10BR
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
ANTEA ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz DOC26
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GINKO nástěnná vanová baterie, černá mat 1101-10B
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
BEBÉ nástěnná vanová baterie, chrom BB010
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, chrom KI10NC
expedice do 7 dnů4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč
CUBEMIX nástěnná vanová baterie, černá mat UBC-CM010B
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč

