ULTRASAN dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT019VG
ULTRASAN dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT019VG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019VG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991622 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AXIA tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 502/S
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
2 608 Kč
Při platbě předem pouze 2 449 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, bílá mat PY02/14
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004V
expedice do 7 dnů5 027 Kč
Při platbě předem pouze 4 720 Kč

