SUGA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TJ002
SUGA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TJ002
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 167 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 87 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5950 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978722 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
DREAMART stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom DA002
expedice do 7 dnů3 655 Kč
Při platbě předem pouze 3 400 Kč
3 628 Kč
Při platbě předem pouze 3 407 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom 3271
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

