ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat UT003G
ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat UT003G
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988417 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

