BEBÉ stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato BB003/17
BEBÉ stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato BB003/17
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB003/17 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936036 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 1102-73
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
TURSI stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat TI003B
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
VERSI stojánková bidetová baterie, chrom RV003
na objednávku4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč

