ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988530 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom XA42
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
CUBEMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UBC-CM042
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UT042V
expedice do 7 dnů3 583 Kč
Při platbě předem pouze 3 365 Kč

