KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom KA43
KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom KA43
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.0470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913858420 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, chrom SG202
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Hlavová sprcha, průměr 255mm, ABS/chrom/bílá SK151
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Sprchová tyč s mýdlenkou, posuvný držák, kulatá, 810mm, chrom 1206-06
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 308 Kč
Při platbě předem pouze 10 618 Kč
MINIMAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, nerez mat MI041
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
8 749 Kč
Při platbě předem pouze 8 216 Kč
3 551 Kč
Při platbě předem pouze 3 334 Kč

