ULTRAMIX čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052
ULTRAMIX čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913987373 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
19 836 Kč
Při platbě předem pouze 18 626 Kč
21 681 Kč
Při platbě předem pouze 20 168 Kč
18 967 Kč
Při platbě předem pouze 17 810 Kč
13 201 Kč
Při platbě předem pouze 12 280 Kč

