ULTRASAN čtyřprvková baterie na okraj vany, černá mat/chrom UT052VBC
ULTRASAN čtyřprvková baterie na okraj vany, černá mat/chrom UT052VBC
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052VBC |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913993466 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
20 213 Kč
Při platbě předem pouze 18 980 Kč
20 098 Kč
Při platbě předem pouze 18 873 Kč
23 444 Kč
Při platbě předem pouze 22 014 Kč
BLUE čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom BUTECH4
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč

