ULTRASAN čtyřprvková baterie na okraj vany, černá mat/zlato mat UT052VBG
ULTRASAN čtyřprvková baterie na okraj vany, černá mat/zlato mat UT052VBG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052VBG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913993664 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
21 681 Kč
Při platbě předem pouze 20 168 Kč
BLUE tříprvková baterie na okraj vany, chrom BUTECH3
na objednávku11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč
ULTRASAN čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052V
na objednávku14 473 Kč
Při platbě předem pouze 13 591 Kč
20 098 Kč
Při platbě předem pouze 18 873 Kč

