TWIG umyvadlo, litý mramor, 80x47cm, kryt výpusti, bílá TW080
TWIG umyvadlo, litý mramor, 80x47cm, kryt výpusti, bílá TW080
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956089 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
SKARA umyvadlová skříňka 80x50x45cm, černá mat/dub alabama CG008-2222
expedice do 7 dnů13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč
Umyvadlová výpust 5/4", zátka s uchem, nerez 151.119.0
expedice do 7 dnů70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PULSE umyvadlo rohové, litý mramor, 75x45cm, levé, bílá BM752
expedice do 7 dnů4 627 Kč
Při platbě předem pouze 4 304 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 71x46cm, černá mat SD071B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
THALIE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x37cm, bílá TH11070
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
4 627 Kč
Při platbě předem pouze 4 304 Kč


