TWIG umyvadlo, litý mramor, 100x47cm, kryt výpusti, bílá TW100
TWIG umyvadlo, litý mramor, 100x47cm, kryt výpusti, bílá TW100
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956096 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4", zátka s uchem, nerez 151.119.0
expedice do 7 dnů70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
SKARA umyvadlová skříňka 100x50x45cm, černá mat/dub alabama CG009-2222
expedice do 7 dnů15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 83x44cm, bílá GU083L
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 100x46cm, bílá
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 96x44cm, bílá GU096
expedice do 7 dnů5 874 Kč
Při platbě předem pouze 5 464 Kč


