SKARA umyvadlová skříňka 100x50x45cm, černá mat/dub alabama CG009-2222
SKARA umyvadlová skříňka 100x50x45cm, černá mat/dub alabama CG009-2222
- Otvor pro baterii/výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x50x45 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Hliník, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| EAN | 8590913959769 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
SKARA deska Rockstone 101,2x12x46cm, bílá mat CG029-0101
expedice do 7 dnů5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, bílá mat FID1210W
expedice do 7 dnů12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 99x50x41cm, ořech bruno LA103
na objednávku13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč

