TORIDI keramické umyvadlo 101x46,5cm, 2 otvory pro baterii, černá mat TU0222B
TORIDI keramické umyvadlo 101x46,5cm, 2 otvory pro baterii, černá mat TU0222B
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TU0222B |
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x46,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913944123 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
10 913 Kč
Při platbě předem pouze 10 152 Kč
Deska DTDL 830x18x440mm, bílá lesk DT083-3030
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
10 913 Kč
Při platbě předem pouze 10 152 Kč
Deska DTDL 960x18x440mm, dub stříbrný DT096-1111
na objednávku1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
Mohlo by Vás zajímat
61 301 Kč
Při platbě předem pouze 59 162 Kč
62 591 Kč
Při platbě předem pouze 60 407 Kč
79 395 Kč
Při platbě předem pouze 76 626 Kč
32 508 Kč
Při platbě předem pouze 31 374 Kč


