SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, 2 otvory pro baterii, bílá SD101-2
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, 2 otvory pro baterii, bílá SD101-2
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x14,2x46 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956065 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
24 790 Kč
Při platbě předem pouze 23 550 Kč
22 990 Kč
Při platbě předem pouze 21 841 Kč
26 920 Kč
Při platbě předem pouze 25 574 Kč
23 840 Kč
Při platbě předem pouze 22 648 Kč


