TORELLO Negro Brillo 2x30 (EQ-21) 21050
TORELLO Negro Brillo 2x30 (EQ-21) 21050
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21050 |
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 2x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081498033 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 2 x 30 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Nástěnná výtoková hubice, kulatá, 174mm, chrom BO511 51235
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Výtoková hubice nástěnná, hranatá, 200mm, chrom 1102-49
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
JUMPER nástěnná výtoková hubice, chrom JM049
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč

