TORELLO Rosso 2x30 (EQ-21) 21106
TORELLO Rosso 2x30 (EQ-21) 21106
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21106 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 2x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404900151 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | červená |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 2 x 30 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
FINEZZA dlažba Oro Pulido 60x120 (1,44m2) FEZ002
expedice do 7 dnů1 029 Kč
Při platbě předem pouze 975 Kč
FINEZZA dlažba Bianco Natural 60x120 (1,44m2) FEZ003
expedice do 7 dnů841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč
FINEZZA dlažba Oro Natural 60x120 (1,44m2) FEZ004
expedice do 7 dnů841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč
FINEZZA dlažba Bianco Pulido 60x120 (1,44m2) FEZ001
expedice do 7 dnů1 029 Kč
Při platbě předem pouze 975 Kč

