TORELLO Negro Mate 2x15 (EQ-20) 21032
TORELLO Negro Mate 2x15 (EQ-20) 21032
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21032 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 2x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 ks |
| Hmotnost / ks | 0.0700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081497852 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 2 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
COMMUNITY urinál se zakrytým přívodem vody s otvory pro víko 31x54,5cm, cenere mat 769617
na objednávku16 589 Kč
Při platbě předem pouze 15 432 Kč
Závěsný wc set do lehkých stěn / předstěnová montáž Grohe Bau Ceramic SIKOGRSBAUSA
expedice do 4 dnů9 813 Kč
22 040 Kč
Při platbě předem pouze 20 938 Kč

