TORELLO Cream 2x15 (EQ-20) 20194
TORELLO Cream 2x15 (EQ-20) 20194
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-20194 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 2x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 ks |
| Hmotnost / ks | 0.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081410158 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 2 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
47 876 Kč
Při platbě předem pouze 46 206 Kč
48 065 Kč
Při platbě předem pouze 46 389 Kč
60 501 Kč
Při platbě předem pouze 58 391 Kč
39 895 Kč
Při platbě předem pouze 38 504 Kč

