TORELLO Gris Oscuro 2x30 (EQ-21) 21049
TORELLO Gris Oscuro 2x30 (EQ-21) 21049
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21049 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 2x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081498026 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 2 x 30 cm |
| Typ produktu | obklad |
Příslušenství
2 751 Kč
Při platbě předem pouze 2 601 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
36 464 Kč
Při platbě předem pouze 35 192 Kč
33 678 Kč
Při platbě předem pouze 32 503 Kč
43 138 Kč
Při platbě předem pouze 41 633 Kč
62 978 Kč
Při platbě předem pouze 60 781 Kč

