THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2090-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2090-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 465 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934940 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 201 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
9 245 Kč
Při platbě předem pouze 8 707 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 900-1000x900mm L/P sklo Brick EL1738EL3338
expedice do 7 dnů11 054 Kč
Při platbě předem pouze 10 380 Kč
10 562 Kč
Při platbě předem pouze 9 918 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1000x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3315EL3315
expedice do 7 dnů17 917 Kč
Při platbě předem pouze 16 824 Kč


