DEEP BLACK obdélníkový sprchový kout 1000x900mm L/P varianta, čiré sklo 57896
DEEP BLACK obdélníkový sprchový kout 1000x900mm L/P varianta, čiré sklo 57896
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 49.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988783 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Zalamovací |
Příslušenství
6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 310 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 310 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 562 Kč
Při platbě předem pouze 9 918 Kč
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, hran. pojezdy, rohový TL2090-5002
expedice do 7 dnů19 488 Kč
Při platbě předem pouze 18 355 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3415
expedice do 7 dnů11 874 Kč
Při platbě předem pouze 11 150 Kč
EASY obdélník/čtverec sprchový kout dveře 900-1000x1000mm L/P, sklo Brick EL1738EL3438
expedice do 7 dnů11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč

