THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 55x35cm, bílá mat
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 55x35cm, bílá mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x13x35 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998508 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
E-100 GSTH koupelnový ventilátor axiální s automatem,4W/8W,potrubí 100mm,stříbr 900600
expedice do 7 dnů3 107 Kč
X-MART 15T koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 25W, potrubí 150, nerez mat 1061000
na objednávku1 688 Kč
E-150 GT koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 21W, potrubí 150mm, bílá 902100
expedice do 7 dnů2 533 Kč

