THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 60x40 cm, bílá mat WN893
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 60x40 cm, bílá mat WN893
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x14,5x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 8.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843846 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 60x40 cm, bílá mat WN213
expedice do 7 dnů6 579 Kč
Při platbě předem pouze 6 120 Kč


