THEIA umyvadlová skříňka 75,6x50x44,2cm, 2xzásuvka, bílá TH080-3030
THEIA umyvadlová skříňka 75,6x50x44,2cm, 2xzásuvka, bílá TH080-3030
- Standardně dodáváno s úchytkami CT320, rozteč uchycení 320 mm
- Možnost instalace držáku ručníků na bok skříňky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75,6x50x44,2 cm |
| Šířka | 756 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913828645 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
THEIA skříňka vysoká 35x138x30cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá TH350-3030
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
THEIA skříňka vysoká 40x138x20cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá TH400-3030
expedice do 7 dnů8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Podobné zboží
ELLA umyvadlová skříňka 76,5x50x43cm, bílá EL080-3030
na objednávku11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč


