THEIA umyvadlová skříňka 50,9x70x35cm, 1xdvířka, levá, dub alabama TH057-2222
THEIA umyvadlová skříňka 50,9x70x35cm, 1xdvířka, levá, dub alabama TH057-2222
- Dvířka v levém provedení (pravé lze objednat jako atyp).
- Uvnitř 1 výškově nastavitelná police
- Standardně dodáváno s úchytkou CT128 (rozteč 128 mm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 51x70x35 cm |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Levé |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 26.4476 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913930409 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
THEIA skříňka vysoká 35x138x29,3cm, levá/pravá, dub alabama TH350-2222
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 860 Kč
Při platbě předem pouze 7 312 Kč
11 791 Kč
Při platbě předem pouze 10 968 Kč
3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
LATUS IV umyvadlová skříňka 49,5x50x25cm, antracit matný
expedice do 7 dnů4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč

