EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub alabama EZ492-2222
EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub alabama EZ492-2222
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ492-2222 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 48x54x39 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113925 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ECO PELLE koš na prádlo 47x60x30cm, hnědá 2463DB
na objednávku4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

