THALIE 105 keramické umyvadlo nábytkové 105x46cm, bílá TH11105
THALIE 105 keramické umyvadlo nábytkové 105x46cm, bílá TH11105
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THALIE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 105x46 cm |
| Šířka | 1050 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 27.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868702 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
SITIA umyvadlová skříňka 101,4x50x44,2cm, 2xzásuvka, bílá mat SI105-3131
expedice do 7 dnů11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
26 120 Kč
Při platbě předem pouze 24 814 Kč
22 040 Kč
Při platbě předem pouze 20 938 Kč
22 120 Kč
Při platbě předem pouze 21 014 Kč
26 920 Kč
Při platbě předem pouze 25 574 Kč


