TABELLA otopné těleso 490x1190 mm, bílá mat MI1149
TABELLA otopné těleso 490x1190 mm, bílá mat MI1149
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI1149 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TABELLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 490x1190 mm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Objem | 0.50 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové, Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 549 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851988 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
TABELLA držák ručníků 520 mm, bílá mat MI520W
expedice do 7 dnů1 247 Kč
Při platbě předem pouze 1 160 Kč
Mohlo by Vás zajímat
METRO DOS otopné těleso 500x1100 mm, bílá mat IR432T
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
DORLION otopné těleso 500x900 mm, bílá 1130-50
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
ZIG otopné těleso 600x1096 mm, černá mat ZG611B
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
MAGDALENA otopné těleso 500x1200mm, chrom IZ101
expedice do 7 dnů9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč


