PARIDA otopné těleso 504x1170mm, bronz
PARIDA otopné těleso 504x1170mm, bronz
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PA177 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PARIDA |
| Rozměr | 504x1170 mm |
| Šířka | 504 mm |
| Výška | 1170 mm |
| Objem | 2.71 l |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Retro |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Rozteč připojení | 450 mm |
| Výkon | 308 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949265 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | hnědá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Volně stojící rohová vana Mexen Mia levá 180 x 80 cm, bílá/černá, černý přepad - 52691808075L-70
expedice do 10 dnů21 236 Kč
39 440 Kč
Při platbě předem pouze 38 064 Kč


