SILVANA otopné těleso 500x972mm, pískovec
SILVANA otopné těleso 500x972mm, pískovec
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 500x972 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 972 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 395 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| EAN | 8590913117954 |
| Taric | 73221900 |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva radiátoru | béžová |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
KTX topná tyč s termostatem, 400 W, chrom KTX-C-400
na objednávku2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
Krycí rozeta obdélníková k připojovací sadě TWIN, chrom CP7035
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
METRO otopné těleso 500x1200 mm, bílá IR410T
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
NYMPHA otopné těleso 600x1122 mm, chrom 1805-15
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
METRO DOS otopné těleso 500x1100 mm, černá mat IR432TB
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
SIERRA otopné těleso 500x1000 mm, nerez mat NR220
na objednávku12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč

